لباس های لاغری و گن های ساعت شنی لاتکس کلمبیا

شلوارک های لاغری مشکی زرد اسمشون هات شیپر است09386932322

شلوارک های لاغری مشکی زرد اسمشون هات شیپر است09386932322


مهمترین مواردی که باید به خاطر بسپارید نوع بدن و سبک شخصی شماست. یافتن حد وسط مناسب بین شلوارک هات شیپرز خیلی کوتاه و شلوارهای خیلی بلند بسیار ضروری است. شما نمی خواهید به طور تصادفی "مانپیس" بپوشید. کمی کوتاه تر ، شلوار باریک تر برای مردان بلند قد و لاغر بهتر عمل می کند ، در حالی که مردان کوتاه قد و کوتاه قد می توانند از نشان دادن کمی پا از یک شلوارک با درز کوتاه تر بهره مند شوند. در حال حاضر ، به نظر می رسد چربی های مانع ران ، مورد علاقه مردان جوان بالغی است که از مد آگاه هستند و نکته ای را برای همگام شدن با روندها مطرح می کنند. با این حال ، چیزی نزدیکتر به یک درزگیر 7 یا 8 اینچی برای انواع رویدادهای گاه به گاه تابستانی که شلوار کوتاه استقبال می شود مناسب است.


اگر مطمئن نیستید که کدام سبک بیشتر به شما مناسب است ، پس با احتیاط رفتار کنید. چند جفت متفاوت از رنگها و طولهای مختلف بخرید ، به این ترتیب برای هر مناسبتی یک جفت خواهید داشت. به هر حال ، تابستان تقریباً آنقدر طولانی نیست که بتواند آن را در یک شلوارک خیلی کوتاه بگذراند.


بسیاری از دختران منحنی ایده  انواع شلوارک لاغری را دوست دارند ، اما پوشیدن آن به سختی انجام می شود یا احساس اعتماد به نفس کافی برای نشان دادن پاهای خود را ندارند. بزرگترین شکایتی که اکثر خانمها از شلوارک دارند ناراحت کننده بودن آن است و یا اینکه چاپلوس نیستند. دلیل این شکایات ساده است: شما سبک اشتباهی می پوشید.


شلوارک لاغری هات شیپر در طول و سبک های مختلفی ارائه می شوند و هر کدام به گونه ای ساخته شده اند که قسمت های مختلف بدن را چاپلوس کنند. برخی از خانم ها می خواهند پاهای خود را به نمایش بگذارند ، برخی می خواهند رانهای بزرگ را به حداقل برسانند و برخی دیگر می خواهند توهم پاهای بلند را ایجاد کنند.


برای کمک به شما در مسیر درست حرکت کردن ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای چاپلوس ترین شورت برای بدن خود آورده شده است.


برای مشاهده جزئیات محصول بر روی تصاویر زیر کلیک کنید توجه داشته باشید که اینها پیوندهای وابسته هستند - اگر کالایی را خریداری کنید ، کمیسیون کمی دریافت می کنیم. به پرداخت صورتحساب کمک می کند!


شلوارک هات شیپر کوتاه تا زانو برای اکثر اشکال بدن تمیزترین است. نکته اصلی این است که بهترین عرض پا را برای شکل خود انتخاب کنید.


خانم هایی که ران های کوچکتر دارند می توانند به راحتی شورت های نصب شده یا آرام بپوشند ، در حالی که خانم هایی که ران ضخیم تری دارند از سبک های پا راحت تا پهن بهره مند خواهند شد. فقط مطمئن شوید که آنها خیلی پهن نباشند ، در غیر این صورت بازه ران شما بیشتر می شود. خانمهایی که ران ضخیم تری دارند نیز می توانند از سبک های برمودای نصب شده استفاده کنند ، اما فقط وقتی که سعی می کنند یک پایین بزرگتر با یک تاپ کوچکتر را یکنواخت کنند. شلوارک نصب شده با لباس تونیک یا قسمت رویه مشبک بالا و پایین شما را متناسب نگه می دارد.


شلوارک های بلند Capri به طور کلی دقیقاً زیر زانو تا اواسط گوساله است. آنها در اصل بین شلوار و شلوارک هستند. درست مثل شلوارک برمودا ، عرض پا به ضخامت یا نازک بودن ران شما بستگی دارد.


به طور کلی ، کاپریس برای خانم هایی که پاهای بلندتری دارند تملق دارد. اگر پاهای کوتاه تری دارید ، طول Capris باید در مقابل گوساله نزدیک زانو باقی بماند. اگر آنها نزدیکتر به گوساله باشند ، به شما حالت اسکوات می دهد ، که در واقع پاهای شما کوتاه می شود.

خرید شلوارک لاغری هات شیپر های جیب دار برای ظاهری راحت تر ، بسیار مناسب هستند ، اما برخی از سبک ها می توانند بیشتر به ران شما بیفزایند. اگر جیب های بار بچسبند ، به رانهای شما عرض می دهند ، اگر با شلوارک کنار هم باشند ، فله ای اضافه نمی شوند ، اما چشم ها را به سمت پایین می کشند ، بنابراین اگر می خواهید توجه را منحرف کنید دور از پاها ، شلوارک لاغری  هات شیپر اصل ساده با جزئیات بیشتر را در قسمت بالا انتخاب کنید.


کمر کانتور شده


کمر کانتور روی خرید اینترنتی شلوارک لاغری هات شیپر دقیقاً همان چیزی است که خانم های ساعت شنی انحنا دار به آن نیاز دارند. کمر خانم های ساعت شنی نسبت به باسن کمر کمتری دارند و بند کمر تاثیر شلوارک لاغری هات شیپر  و شلوارک همیشه یک بند آزار دهنده خواهد داشت. کمر کانتور شده ، مخروطی می شود ، که باعث از بین رفتن شکم در کمر می شود. خانم هایی که فرم بدن صاف بیشتری دارند از این دور کمر بهره ای نخواهند برد. در عوض ، باعث لک شدن و جمع شدن ناحیه ران می شود.


دکمه دار


شلوارک هات شیپر اصل دار به طور معمول در خانم هایی که ران و گوساله کوچکتر دارند بهترین حالت را دارد. اگرچه کافهای کوچک تاثیری چشمگیر نخواهند داشت ، اما بندهای گسترده تر تأثیر بیشتری بر تعادل شکل بدن شما خواهند داشت.


کاف ها چشم ها را به سمت پایین پاها می کشند ، اما در هر جایی که دستبندها می افتند قسمت عمده ای را نیز اضافه کنید. اگر ران های وسیعتر و گوساله های باریک تری دارید ، Capris های دکمه دار می توانند به تعادل پاها کمک کنند ، اما اگر پاهای ضخیمی دارید ، سعی کنید از سبک های کاف و رول جلوگیری کنید.


کولوت


 خرید اینترنتی شلوارک هات شیپر  است که به شکلی شبیه دامن ساخته شده است. آنها در اواخر سال 1800 محبوبیت بیشتری داشتند ، اما از آن زمان با شیک پوشان دوستدار بازگشت بازگشتند. Culottes مانند دامن پهن و روان است ، اما مانند شورت سوراخ های پا دارد. این مورد مخصوصاً برای زنانی که ران ضخیمی دارند و دامن های عاشق دارند بسیار جذاب است ، زیرا به شما در از بین بردن ناراحتی در اثر مالش رانها به یکدیگر کمک می کند.


هنگام انتخاب لباس کوتاه ، آنها را بیشتر شبیه دامن در مقابل قیمت شلوارک لاغری هات شیپر در نظر بگیرید. ران های ضخیم می توانند در چین های تا زانو و طولانی تر پنهان شوند ، در حالی که کوتوله های کوتاه فقط حجم غیر ضروری را به نیمه پایینی شما اضافه می کنند. آنها برای خانمهایی که به دنبال یکدست کردن یک تاپ سنگین تر هستند ، یک انتخاب عالی هستند ، اما فقط مطمئن شوید که آنها با یک تاپ ساده و راحت جفت شده اند (چیزی که چشمها را به سمت بالا نمی کشد).


شلوا لاغری هات شیپر کوتاه مخصوص خانمهای منحنی است که عاشق نشان دادن پاهای خود هستند. می توانید آنها را از کوتاه کوتاه تا میانه پیدا کنید و همیشه ظاهری پریشان و فرسوده خواهند داشت. از آنجا که لبه فرسوده چشم را به سمت ران می کشد ، برای هر کسی که به دنبال تعادل یک پایین سنگین با یک قسمت کوچکتر است ، ایده آل نیست. قطع با تاپ های برش خورده ، تاپ های تونیک و مخازن روان بسیار عالی به نظر می رسد.


روند مد ممکن است متزلزل باشد اما لباس مردانه ، حداقل با توجه به استانداردهای مد ، با سرعت سریع کوتاه و باریک شده است. لباسهای گشاد که از لوازم اولیه اوایل سال 2000 بود ، با لباسهای نزدیک جایگزین شده است. آستین پیراهن آستین کوتاه در بالای آرنج کار کرده و شلوارک مردانه به تدریج کوتاه شده است.


چندی پیش ، ضخامت شورت مردانه در حدود 15 اینچ بود که لبه زیر زانو را نشان می داد. به زودی ، مایع درزگیر به 11 اینچ افزایش یافت ، و طولی نکشید که زانوی مردان در هنگام ارتقا سطح درز به 9 اینچ آزاد شد. امروزه می توانید قیمت شلوارک هات شیپر کوتاه با اندازه های 7 اینچ یا حتی 5.5 اینچ مانند Chubbies با مد روز ، ادای احترام به شورت های فوتبال آدیداس دهه 70 و تنه های اقیانوس آرام دهه 80 پیدا کنید.


متأسفانه تابستان رو به پایان است. ما وقت خود را تمام می کنیم تا از هوای گرم لذت ببریم قبل از اینکه وقت آن باشد که در کمد ژاکت و شلوارک لاغری هات شیپرز بلند خود را فرو کنیم. از آنجایی که ما از ماه گذشته یا تابستان نهایت استفاده را می کنیم ، مهم است که لباس ما برای مهمانی های استخر و مهمانی های خانوادگی در این فصل مناسب باشد.


گن ساعت شنی براز لباس های دیگر هم استفاده میشودای زیر لباس مجلسی جدا  از لباس های دیگر هم استفاده میشود


https://www.hot-shapers.ir/product/slimming-shorts-hot-shapers/[ بازدید : 2 ]

[ يکشنبه 1 فروردين 1400 ] 8:01 ] [ mehran ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]